به طور حتم همه ما تجربه چندين اسباب کشي در طول زندگي خود و همچنين بسته بندي اثاثيه منزلمان توسط خودمان را داشته ايم، به همين خاطر ميدانيم که کار بسيار دشوار و زمان بري است. بسته بندي وسايل منزل توسط خود ما هم اصولي و صحيح انجام نمي شود و هم بسيار وقت ما را گرفته و تمام انرژي و حوصله ما را به خود اختصاص مي دهد، در نتيجه ما براي انجام کارهاي ديگر اسباب کشي و به اتمام رساندن آن بسيار خسته از لحاظ روحي و جسمي خواهيم شد. به همين خاطر باربري تهران با در نظر گرفتن همين مسئله و توجه به نياز و آسايش مشتريان خود با راهکاري بسيار موثر خدمات بسته بندي اسباب و اثاثيه را بدون هيچ کم و کاستي به آنان ارائه مي دهد. پس زحمت خود را در حين پروسه جابجايي دو چندان نکنيد و با کمک گرفتن از اتوبار ما سخت ترين مرحله اسباب کشي را به راحت ترين مرحله براي خود تبديل کنيد.

بسته بندي اثاثيه

باربري تهران با در نظر گرفتن يک تيم چند نفره و متخصص در زمينه بسته بندي که آموزش هاي لازم را ديده اند خدمات بسته بندي وسايل را به طور تخصصي و حرفه اي به مشتريان خود ارائه خواهد داد  . جهت آشنايي با خدمات بسته بندي توسط باربري تهران اينجا را کليک کنيد.

کارگران بسته بندي بسيار حرفه اي و اصولي با يک برنامه ريزي دقيق کار خود را از يک نقطه در منزل شروع کرده و تمامي وسايل شما را بر اساس نوع، جنس و ابعاد آن از هم تفکيک کرده و به وسيله تجهيزات بسته بندي با دقت در بسته بندي هاي مناسب آن ها قرار مي دهند.

تجهيزات بسته بندي

همچنين نکته حائز اهميت ديگر در بسته بندي جهت انجام يک بسته بندي ايمن و کامل استفاده از تجهيزات باکيفيت و متناسب با بسته بندي ها است. اين تجهيزات را نيز مي توانيد از اتوبار ما دريافت بفرماييد. تجهيزات بسته بندي عبارتند از:

کارتن هاي چندلايه و محکم در ابعاد مختلف، جعبه هاي بزرگ و جادار، کارتن هاي رگال دار، کيسه هاي زيپ دار، چسب هاي پهن و قوي، چسب زن هاي دستي، ماژيک و برچسب، سلفون، فوم هاي ضربه گير، نايلون هاي حبابدار، رومه باطله، مقوا، پارچه و بسياري از تجهيزات ديگر

نکات بسته بندي تخصصي اثاثيه

1 - کارگران بسته بندي معمولاً از نقاط شلوغ تر و پر وسيله تر منزل مثل آشپزخانه کار خود را شروع کرده و تمام وسايل را با نظم بسيار دقيق دسته بندي مي کنند، ظروف شکستني و ظريف مثل ظروف چيني و کريستال ها را در نايلون هاي حبابدار، رومه و پارچه پيچيده و داخل کارتن ها قرار مي دهند. جهت پر کردن فضاي خالي کارتن ها و برخورد نکردن ظروف به همديگر از فوم هاي ضربه گير استفاده مي کنند.

2 - در کف کارتن ها از تکه هاي کارتن براي محکم تر شدن و پاره نشدن کف کارتن ها استفاده مي شود.

3 - کارگران حرفه اي ما وسايل حساس و سنگين را در کارتن هاي کوچک تر که محکم تر هستند قرار مي دهند، همچنين براي بسته بندي وسايل سبک تر از کارتن هاي بزرگ تر استفاده مي کنند.

4 - در يک بسته بندي اصولي محتويات داخل جعبه را با ماژيک بر روي بسته بندي ها مي نويسند. اين کار در موقع باز کردن به ترتيب بسته بندي ها و چيدمان سريع آن ها بسيار کمک کننده و موثر است.

5 - براي جلوگيري از کثيف شدن، پاره شدن و آسيب ديدن وسايلي مثل مبلمان ها و سرويس هاي خواب از سلفون براي پيچيدن دور آن ها و همچنين نايلون هاي حبابدار براي جلوگيري از ضربه ديدن و خدشه دار شدن چوب هاي به کار رفته در آن ها به کار برده مي شود.

6 - دورتادور وسايل بزرگ و سنگين مثل يخچال، ماشين هاي لباسشويي و ظرفشويي، تلويزيون و ميز آن، ويترين و . را با فوم هاي ضربه گير و نايلون هاي حبابدار به طور کامل ميپيچند.

7 - فرش به صورت لوله جمع مي شود و براي جلوگيري از کثيف و پاره شدن آن دور آن را به طور کامل با نايلون مي پوشانند.

با توجه به چندين سال سابقه معتبر و جلب رضايت مشتريان خود به جرات مي توانيم بگوييم که اتوبار ما بهترين و به روز ترين باربري در تهران مي باشد. در صورت دريافت خدمات از باربري ما خود شما مي توانيد کيفيت اين خدمات را به عينه مشاهده بفرماييد.

 

 


بسته بندی جهت اسباب کشی بندي ,بسته ,کارتن ,بسيار ,وسايل ,تجهيزات ,بسته بندي ,باربري تهران ,براي جلوگيري ,تجهيزات بسته ,خدمات بسته منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کتابخانه عمومی حاج چراغعلی رسول خانی فلسفه و فیزیک دانلود آهنگ غمگین ایرانی لایو آموز- منابع کنکور ارشد و دکتری برق gimsys سئوکار خارجی میلاد روید تیتر جدیدترین و آخرین اخبار ایران و جهان دلخوشی فروش کشمش ضایعاتی